Oyuncaklar Üzerine.

Online Oyuncak Mağazanız. Mutluluk Verir.

Baby Alive Canım Bebeğim

| 2 Comments

Gerçek küçük annelere oyuncaktan çok öte bir bebek. Onunla canlı bir bebek gibi ilgilenmelisin. Yemeğini yedirmeli ve oynamalısın. Sana gerçekten tepki gösterecek bu bebeğe bayılacaksın. Oda ne? Etrafta bir koku mu var? Küçük bebeğin altına yapmış. Hadi altını değiştirmeye. Onunla ilgilenip sevildiğinde nasıl mutlu olduğunu gördüğünde gözlerine inanamayacaksın. O bir harika. Sana tahmin edemeyeceğin kadar çok şey söylüyor. En güzeli de ‘Seni seviyorum annecim ‘ diyor. Haydi küçük anne,vakit kaybetme. Doğru Baby Alive Canım Bebeğim’e.

Gerçek bir bebek gibi ilgi isteyen Baby Alive Canım bebeğim, küçük kızların bayılacağı bir bebek olacak. Bu bebeği asla yanlarından ayıramayacaklar. Tıpkı gerçek bir anne gibi her şeyleriyle ilgilenerek vakit geçirmek onları çok mutlu edecek. Mamasını yedirip suyunu içirecekler, oyunlar oynayacaklar ve en önemlisi de 30’dan fazla ifadeyle Türkçe konuşup harika vakit geçirecekler. Kutu içerisinde elbisesi, önlüğü, mama kabı, kaşığı, biberonu, 2 adet mama paketi ve 2 adet bebek bezi bulunuyor.3 yaş ve üzeri kızlar için tasarlanmış, eğitici ve harika vakit geçireceği mükemmel bir oyuncak. Küçük annelerin en yakın arkadaşı Baby Alive’ dan Canım Bebeğim. OnlineOyuncak.com fiyatı 119 TL. Diğer Baby Alive Bebeklere buradan ulaşabilirsiniz.

2 Comments

  1. bu ürüne nasıl sahip olabilirim?

    • Şubat ayında yenilenmiş haliyle karşımıza çıkacağı söyleniyor. Ara ara onlineoyuncak.com a bakabilirseniz iyi olur. Bu arada benzer özellikler bulabileceğiniz baby alive tatlı bebeğim stoklarımızda mevcut.

Bir Cevap Yazın

Required fields are marked *.