Oyuncaklar Üzerine.

Online Oyuncak Mağazanız. Mutluluk Verir.

Barbie’nin Köpekleri Yarışıyor.

| 0 comments

Barbie'nin Köpekleri Yüzme Öğreniyor (yarışıyor)

’nin Köpekleri Yüzme Öğreniyor (yarışıyor)

Yaz geldi ve sıcak günlerin her bir dakikasını en eğlenceli hale getirmek için kolları sıva. Barbie ile geçireceğin her dakika seni, bu muhteşem yaz günlerinde çok mutlu edecek. Çünkü Barbie köpekleriyle birlikte serinletici bir oyun için seni bekliyor. Hem Barbie serinliyor hem de köpeklerine yüzme öğretiyor. Barbie’nin sevimli köpekleriyle oynamak çok eğlenceli. İki minik köpekçiğin birbirleriyle yarışında kahkahalara doyamayacaksın.

Barbie’nin Köpekleri Yüzme Öğreniyor (Yarışıyor)

Barbie’nin Köpekleri Yüzme Öğreniyor (Yarışıyor)

 Barbie’nin Köpekleri Yarışıyor setindeki havuz ve aksesuarlarına bayılacaksın. Minik köpeklerin kulakları geriye doğru kuruluyor. Suya girdiklerinde kurulan minik kulaklar dönüyor yüzme yarışına başlıyorlar. O kadar şirin görünüyorlar ki onları tekrar tekrar yüzdürmenin keyfi harika. Barbie ve sen bu yaz serin bir eğlencede iki minik köpeği yüzdürmenin tadını çıkarın. Onlara ait minik tramplenlerden başlatacağın bu

Barbie’nin Köpekleri Yüzme Öğreniyor (Yarışıyor)

Barbie’nin Köpekleri Yüzme Öğreniyor (Yarışıyor)

oyunla eğlenceli bir tatil geçireceksin. Barbie’nin en beğenilen setlerinden Barbie’nin Köpekleri Yüzme Öğreniyor da Barbie de çok şık görünüyor. Pembe, tek omuz askılı bikinisi ve ona uygun pembe terliklerine de bayılacaksın. Durma, sende Barbie’nin ışıltılı dünyasında yerini al. Barbie’nin en beğenilen setlerini ve Barbie’nin Köpekleri Yüzme Öğreniyor setini www.onlineoyuncak.com ’daki oyuncak raflarından harika fırsat fiyatlarıyla edinebilirsin.

Bir Cevap Yazın

Required fields are marked *.