Oyuncaklar Üzerine.

Online Oyuncak Mağazanız. Mutluluk Verir.

Monster High Gerçekten Acayipler

| 0 comments

Ortada acayip bir şeyler dönüyor. Atmosferin kasvetini hissedebiliyor musun? Gerçek canavar bebeklerle tanışmaya hazır ve cesursan sen gerçek bir Monster High tutkunusun. Hayallerinin ötesine git ve bu gergin anların bizzat tanığı ol. Farklı bir deneyim yaşamak ve onlar gibi hissetmemen için hiçbir sebep yok. Monster High Lisesinin üç önemli karakterlerinden olan Frankie Stein, Clawden Wolf ve Spectra Vondergeist, türlerinin özellikleriyle ve genlerinden gelen acayip hareketlerle seni korkutmaya hazırlanıyor. Ama eğer gerçek bir canavar benim için yalnızca serüvendir diyorsan işte Monster High Gerçekten Acayipler serisi.

 

Monster High Gerçekten Acayipler Frankie Stein

Monster High Gerçekten Acayipler Frankie Stein

 

Frankie Stein; Frankenstain’ın kızı. Onun sürekli dikişleri patlar. Durup dururken patlayan vücut dikişleri seni asla şaşırtmasın. Bu onun tarzı. Henüz 15 günlük ve en önemli özelliği etrafa yüksek voltajda elektrik yayması. Pille çalışıyor ve tüm vücudunda elektrik yanıp sönüyor. Frankie senin karşında, siyah beyaz desenli, tül ayrıntılı, kareli elbisesi, hoş bilezik ve kemeri ile duruyor. Onunla korkunç dakikaların en özel tanığı olmak için hazırlan. Belki de sende onlardan birisin.

Monster High Gerçekten Acayipler Clawdeen  Wolf

Monster High Gerçekten Acayipler Clawdeen Wolf

Clawden Wolf; Kurt Adam’ın kızı. Duymuyor musun? Etraftan uluma sesleri geliyor. Bu seni ürpertiyor olsa bile sen bunun için yaratılmışsın. Clawden ile altın gibi maceralarda en korkunç anlarda birlikte muhteşem oyunlara imza atacaksınız. Gece karanlığı çöktü ve Clawden gözlerini kapatıp uluma sesleriyle korku salıyor. Bunları nasıl mı yapıyor? Elbette pille. Clawden Wolf’un altın sarısı bluzu, üzerine kürklü ve mor işlemeli mini yeleği, mini mor tüllü eteği, siyah kemeri ve uzun siyah üzerine mor çizgili çizmeleri tam onu yansıtan tasarım ile sunulmuş. Sırtındaki düğme ile gözlerini kapatıyor, ellerini yukarı kaldırıp uluyor. Tıpkı babası gibi.

 

Monster High Gerçekten Acayipler Spectra Vondergeist

Monster High Gerçekten Acayipler Spectra Vondergeist

Spectra Vondergeist; O bir hayalet kız. Duyabileceğin en korkunç seslere sahip. Onunla birlikte oyun oynamaya gerçekten hazır mısın? Çok cesursun ve aynı zamanda muhteşem. Spectra pembe ve siyah ayrıntılara sahip, tül detaylı harika bir elbise ile tasarlanmış. Ayrıca pembe, zincirli çizmeleri de muhteşem görünüyor. Karnına bastırdığında hayalet sesleri çıkarıyor. Pille çalışıyor. Onunla korkunç gecelerin en cesur Monster kızı olmaya hazırsan korkmadan hemen sahip ol.

Monster High Gerçekten Acayipler serilerinden Frankie Stein, Clawden Wolf ve Spectra Vondergeist bebeklerini ve Monster High’ın muhteşem bebeklerini bulabileceğin www.onlineoyuncak.com mağazasının acayip havalı raflarında gezinmelisin. En önemlisi de eklediğim videoları arkandan gelen seslere aldırmadan izlemelisin.

Bir Cevap Yazın

Required fields are marked *.